Son Sorgulamalar

Atlas Jet Sefer Sorgulama


Teknolojik imkanlar sayesine ulaşmak istediğimiz birçok şeye pratik bir şekilde çabucak ulaşabiliyoruz. İnternete bağlı birçok cihaz ile işlemin yapıldığı yere gitmeden ekran karşısından, sorgulama ve satın alma gibi işlemleri daha seri bir şekilde yapabiliyoruz.

Uçak bileti alma ve sefer sorgulama gibi işlemleri de ilgili havayolu şirketini internet sitesinden ve çeşitli aracı sitelerden de yapabilirsiniz. Bu aracı siteleri biraz daha az güvenlikli olduğu için resmi sitesinden yapmanız daha iyi olacaktır.

Atlas Jet 2001 yılından beri yolcularına kıtalar arası seyahatlerinde eşlik etmektedir. Uçuş güvenliği ve emniyetini üst seviyelere çıkartmak, müşteri memnuniyeti ve müşterilerin sürekliliğini sağlamak gibi değerleri olan şirket sürekli olarak gelişmeyi hedeflemektedir.

Uçuş sorgulama işlemlerinde Atlas Jet sefer sorgulama işlemini bu havayolu şirketinin internet sitesinden yapabilirsiniz. TIKLAYINIZ…

atlas-jet-ucakSefer sorgulamanın yanında Atlas Jet online bilet alma işlemlerini de gerçekleştirebileceğiniz şirket sitesinden kredi kartı ile ödeme yaparak dakikalar içinde işlem yapabilirsiniz.

Atlas Jet Müşteri Hizmetleri Numarası

Atlasjet Müşteri Hizmetleri Numarası 444 33 87 ve 0 850 222 00 00 ‘dır. İnternetten sefer sorgulama işlemleri ve daha fazlası için Atlas Jet iletişim hattını arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.