Atlas Jet Sefer Sorgulama


Teknolojik imkanlar sayesine ulaşmak istediğimiz birçok şeye pratik bir şekilde çabucak ulaşabiliyoruz. İnternete bağlı birçok cihaz ile işlemin yapıldığı yere gitmeden ekran karşısından, sorgulama ve satın alma gibi işlemleri daha seri bir şekilde yapabiliyoruz.

ve sefer sorgulama gibi işlemleri de ilgili havayolu şirketini internet sitesinden ve çeşitli aracı sitelerden de yapabilirsiniz. Bu aracı siteleri biraz daha az güvenlikli olduğu için resmi sitesinden yapmanız daha iyi olacaktır.

Atlas Jet 2001 yılından beri yolcularına kıtalar arası seyahatlerinde eşlik etmektedir. Uçuş güvenliği ve emniyetini üst seviyelere çıkartmak, müşteri memnuniyeti ve müşterilerin sürekliliğini sağlamak gibi değerleri olan şirket sürekli olarak gelişmeyi hedeflemektedir.

Uçuş sorgulama işlemlerinde işlemini bu havayolu şirketinin internet sitesinden yapabilirsiniz. TIKLAYINIZ…

atlas-jet-ucakSefer sorgulamanın yanında işlemlerini de gerçekleştirebileceğiniz şirket sitesinden kredi kartı ile ödeme yaparak dakikalar içinde işlem yapabilirsiniz.

Atlas Jet Müşteri Hizmetleri Numarası

Atlasjet Müşteri Hizmetleri Numarası 444 33 87 ve 0 850 222 00 00 ‘dır. İnternetten sefer sorgulama işlemleri ve daha fazlası için Atlas Jet iletişim hattını arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
atlas jet fatura sorgulama
Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın